1398/11/15 در ساعت 13:07:46

دانلود نرم‌افزار طراحی دوربین مداربسته

دانلود نرم‌افزار طراحی دوربین مداربسته

دانلود نرم‌افزار طراحی دوربین مداربسته

 

دانلود نرم‌افزار IP Video System Design Tool 10.0 Build 1821

 

برای طراحی و شبیه‌سازی دوربین‌های مداربسته ،شرکت‌های مختلفی نرم‌افزارهایی را ارائه کرده‌اند . اما در این بخش نرم‌افزاری را می‌خواهیم به شما معرفی کنیم .


این نرم‌افزار که محصول شرکت JVSG: CCTV Design Software  می‌باشد که می‌تواند به ما در طراحی و پیاده‌سازی نقشه‌های مربوط به پروژه کمک کند .


شما می‌توانید با استفاده از این نرم‌افزار طراحی مکانی که می‌خواهید دوربین نصب شود را انجام دهید ، پس از طراحی می‌توانید دوربین‌های خود را انتخاب کرده و با مشخص کردن نوع دوربین ، مشخصات مگاپیکسلی و لنز دوربین ،نرم‌افزار به صورت خودکار تصویری از دوربین که قرار است نمایش داده شود را برای شما نشان می‌دهد و همچنین می‌توانید تصویری که قرار است در دستگاه ضبط کننده و DVR خود مشاهده کنید را تماشا کنید.


پس با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید پروژه خود را طراحی کنید ، جانمایی  دوربین‌ها را بر روی نقشه داشته باشید و همچنین می‌توانید تصویری که قرار است دوربین‌ها برای شما نمایش دهد را نیز ببینید.


نرم‌افزاری قوی است که می‌تواند کمک زیادی به شما در طراحی و راه‌اندازی پروژه‌های شما کند ، کافیست با برنامه کار کرده تا بتوانید از قابلیت‌های آن بهره ببرید.


در مطالب بعدی حتماً آموزش‌هایی از طریقه کار با این نرم‌افزار برای شما قرار خواهیم داد.

 

لینک دانلود نرم افزار

 

 

0%