0%
پرسش های متداول
1

فرابرق چیست ؟

نیازمندیهای آنلاین و بازار تخصصی کالای برق و الکترونیک می باشد . سایت و اپلیکیشنی برای درج آگهی و معرفی کالاهای خود به همکاران . و همچنین محلی برای پیداکردن کالای تخصصی موردنیاز
2

چگونه می توانم در سایت عضو شوم ؟

برای عضویت در سایت کافیست ،کلید عضویت رو انتخاب کنید و با وارد کردن شماره تلفن همراه ، کدی برای شما ارسال می شود . با وارد کردن کد می توانید در سایت عضو شوید .
3

چگونه می توانم در فرابرق کالای خودم را آگهی کنم؟

اگر کالایی برای فروش دارید می توانید پس از عضویت در سایت ، با انتخاب کلید ثبت آگهی رایگان وارد قسمت مربوطه شوید ،عکس و اطلاعات مربوط به آگهی خود را وارد کنید . سعی کنید اطلاعات خود را کامل وارد کنید
4

چگونه می توانم آگهی ثبت شده را مجددا ویرایش کنم ؟

اگر قصد ویرایش آگهی خود را دارید ، می توانید وارد سایت شده و با وارد کردن مشخصات کاربری وارد پروفایل خود شوید و یا انتخاب قسمت آگهی های من ،لیست آگهی های شما آورده خواهد شد و پس از انتخاب آگهی مورد نظر می توانید آن را ویرایش کنید .
5

چگونه می توانم با اپلیکیشن آگهی بگذارم؟

شما می توانید از طریق اپلیکیشن هم کالای خود را آگهی کرده و بفروشید . در اپلیکیشن هم پس از عضویت می توانید با انتخاب درج آگهی ، مشخصات آگهی خود را وارد کرده و در معرض دید همکاران قرار دهید .
6

شرایط همکاربودن در سایت چگونه است ؟

اگر شما همکار هستید و در زمینه برق خرید و فروش می کنید و یا نصاب هستید ، می توانید به عنوان همکار در سایت عضو باشید و قیمت همکاری هر کالا را مشاهده کنید . تخفیفات ویژه و فروش کالاهای ویژه هم برای شما ارسال خواهد شد .
7

چگونه کالای مورد نظر خودم را جستجو کرده و پیدا کنم ؟

شما می توانید در قسمت جستجو نام کالا را وارد کرده و شهر مورد ظر خود را انتخاب کرده و کلید چستچو را بزنید . کالای شما در هر آگهی که وجود دارد برای شما شان داده خواهد شد .
8

چگونه می توانم یک تخلف را گزارش دهم ؟

اگر در مراحل خرید و فروش با فروشنده ای به مشکل برخوردید ، می توانید سایت را از این فروشنده و تخلفات آن آگاه سازید ، شما می توانید از قسمت تماس با ما و شماره های پشتیبانی و یا پشتیبانی های تلگرام و واتس اپ ما را از این موضوع مطلع کنید تا از فعالیت این فروشنده جلوگیری شود .